Uitslagen 19 en 26-9-2020 verlengde ZAC

De clubcompetitie van de zomeravondcompetitie is verlengd en wordt t/m 24 oktober 2020 gehouden op zaterdagmiddag. Start om 15.00 uur.   Hierna de uitslag van de laatste twee verreden wedstrijden;Start A en B groep afhankelijk van aantal deelnemers gelijktijdig. Opname in uitslag alleen met Mylaps transponder/ winnaars worden altijd wel vermeld. A en B Groepwedstrijd ZAC / 19-9-2020PosNaamCategorie1Tim van LopikCategorie A2Kees VerheijCategorie A3Eric satterCategorie A4Koen LankhaarCategorie A5Cor de GraafCategorie A6Robert KoemanCategorie A7Arie BijsterbosCategorie A8Rob den DekkerCategorie A9Jan GraussCategorie B10Wouter WolthuisCategorie A11Theus OomenCategorie A12Aart van DalenCategorie Buitslag ZAC 19-9-2020 A en BGroepWedstrijd ZAC / 26-9-2020PosNaamCategorie1Henry SatterCategorie A2Robert van DalenCategorie A3Eric satterCategorie A4Robert KoemanCategorie A5Kees VerheijCategorie A6Jochem  UithovenCategorie A7Gerben KroonCategorie A8Corne VerhoeksCategorie A9Jan GraussCategorie B10Rob den DekkerCategorie A11Theus OomenCategorie A12Aart VersluisCategorie B13Teus TuijlCategorie A14Eelco SpronkCategorie B15Jeroen 

Uitslag Zomeravondcompetitie 16-9-2020

A-groepwedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam(1Storm de Wijs (NT))1Henry Satter2Geert van Kappel3Robim Snoek4Robert van Dalen5Marnix van den Over6Tim van Lopik7Jochem  Uithoven8Robert Koeman9Koen Lankhaar10Martijn de Putter11Arie Bijsterbos12Rob den Dekker13Theus Oomennt (no transponder/ uitslag ZAC A 13-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Cor de Graaf3Jan Grauss(4Luca van Oudheusden (NT) )4Aart van Dalen5Ton van Lopik6Aart Versluis7Jeroen  Jansen8Emelie van  Geijn9Koen Evers 10Cornelis Breugel

Uitslag Zomeravondcompetitie 9-9-2020

A-Groepwedstrijd ZAC / 9-9-2020PosNaam1Gijsbert Nieuwkoop2Maickel  Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Eric satter6Corne Verhoeks7Kees Verheij8Koen Lankhaar9Andre Westra10Robert Koeman11Theus Oomen12Arie BijsterbosA/ uitslag ZAC 9-9-2-2- B-groepWedstrijd ZAC 9-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Bart Wolthuis (geen TP)2Cor de Graaf3Wouter Wolthuis4Cornelis Breugel5Jeroen Jansen6Aart van Dalen7Jinse van  Wijgerden8Teus TuijlB/ Uitslag ZAC 9-9-2020

UItslag ZAC 2 september 2020

A-GroepUistag ZAC 2-09-2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Gijsbert Nieuwkoop4Marnix van den Over5Arnold Stam6Robert van Dalen7Tom den Dekker8Eric satter9Maickel  Stam10Jochem  Uithoven11Robim Sno12Robert Koeman13Andre Westra14Koen Lankhaar15Theus Oomen16Martijn de Putter17Arie Bijsterbos18Julian van OudheusdenA/ wedstrijd ZAC 2-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 2-09-2020PosNaam1Wouter Wolthuis2Jinse van  Wijgerden3Aart van Dalen4Cornelis Breugel5Aart Versluis6Luca van Oudheusden7Rene van Vught8Sven van WijgerdenA/ Uitslag ZAC 2-9-2020

Uitslag ZAC 26 augustus 2020

A-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Corne Verhoeks6Eric satter7Theus Oomen8Andre Westra9Pieter Prosman10Julian van OudheusdenZAC/ cat A / Uitslag 26-8-2020 B-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Rene van Vught2Rob den Dekker3Wouter Wolthuis4Emelie van  Geijn5Luca van OudheusdenZAC / B / uitslag 16-8-2020

UItslag ZAC 19 augustus 2020

A-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Remco Stam2Henry Satter3Maickel  Stam4Arnold Stam5Julian van Oudheusden6Tom van Herwaarden7Thomas Bakker8Eric satter9Patrick Heijnen10Gerben Kroon11Mathijs Maas12Jochem  Uithoven13Tim van Lopik14Robert Koeman15Theus Oomen16Corne Verhoeks17Aleid KlompmakerA/ uitslag ZAC 19-8-2020 B-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Rob den Dekker2Emelie van  Geijn3Aart van Dalen4Cor de Graaf5Lisa van Heel6Wouter Wolthuis7Cornelis Breugel8Aart Versluis9Luca van Oudheusden10Jinse van  Wijgerden11Rene van Vught12Sven van Wijgerden13Jan GraussB/ uitslag ZAC 19-8-2020

Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)    A-renners   RNPltsNaamWoonplaatsPunten331Arnold StamSprang- Capelle 28622Gijs NieuwkoopVeen227293Maikel StamSprang- Capelle 22094Thomas BakkerBeesd201135Leonard vd  LaanDen Bosch177446Remco StamSprang- Capelle 17517Erik SatterGameren165108Theus OomenAalst120419Robert van DalenGiessen1172310Tim van LopikGorinchem1111211Martijn de PutterNederhemert1021612Thom van ElkHurwenen963113Patrick HeijnenHerpt963714Arie BijsterbosBrakel942415Corne VerhoeksZuilichem921716Gerben KroonWijk en Aalburg763617Jinse van WijgerdenBruchem75318Kees VerheijNederhemert704819André  van TilburgAndel703220Johan HooijmansKerkdriel694521Danny StamSprang -Capelle694622Pieter Prosman ProsmanZaltbommel64623Julian van OudheusdenAndel634924Koen LankhaarBabylonienbroek634225Arno van der LaarKerkdriel612026Joel NederveenHardinxveld555327Henry SatterZuilichem52428Teus Van TuijlKerkwijk49829Johan VosBruchem471530Peter van WijgerdenWoudrichem474731Jurgen SeelenDreumel452632Tom den DekkerGorinchem413533Ruben NederveenHardinxveld335634Robert KoemanGorinchem322535Marnix v/d  OeverWijk en Aalburg222236Corne   v/d  MeijdenBrakel212137Mathijs MaasKerkdriel203038Remco StamSprang- Capelle 202739Peter de WeerdNieuwaal171940Patrick HeijnenHerpt11741Wim van TuijlGameren101842Jochem UitenhovenAndel103443Alan van TuijlZaltbommel 105044Arnold SnatersRosmalen10545Neil Mc CormackBrakel53846Patrick DonkerAmmerzoden53947Coen  BuijsHerpt54048Mark RoexVlijmen55149Gerrit van OsKaatsheuvel55250Henry van Vught 055451Arie BijsterboschBrakel55552Rick HoskamAmmerzoden5 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    B-renners    RN   Plts Naam      Woonplaats  Punten    331Andre Westra                  Zaltbommel32812Neil Mc CormackBrakel30273Aart VersluisTuil154314Robert KoemanGorinchem137455Jan GraussBrakel131136Koen

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 18e wedstrijd Zomeravondcompetitie 28 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Thomas Bakker Beesd 3 Henry Satter Satter Zuilichem 4 Arnold Stam Sprang- Capelle 5 Patrick Heijnen Herpt 6 Gijs Nieuwkoop Veen 7 Erik Satter Gameren 8 André  van Tilburg Andel 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Theus Oomen Aalst 11 Ruben Nederveen Hardinxveld 12 Arie Bijsterbos Brakel 13 Joel Nederveen Hardinxveld 14 Koen Lankhaar Babylonienbroek -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winnaar bij de B was Bart Wolthuis uit Hank. Helaas had Bart geen transponder en komt daarom conform de regels welke hierover zijn vastgesteld  niet voor in de definitieve uitslag.   B-renners Plts Naam Woonplaats           1 Jinse van Wijgerden Bruchem 2 Neil Mc Cormack Brakel 3 Cornelis van Breugel 0 4 André Westra Zaltbommel 5 Peter de Weerd Niuewaal 6 Aart Versluis Tuil 7 Aart van Dalen Andel 8 Twam van Heel  Zaltbommel 9 Wouter Wolthuis Hank 10 Jan Grauss Brakel 11 Koen Evers Bruchem 12 Adriaan Egas Nederhemert 13 Wim van  Tuijl Gameren 14 Dennis van Tilborg Rijswijk

Uitslag 16e wedstrijd Zomeravondcompetitie 14 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Kees Verheij Nederhemert 5 Robert Koeman Gorinchem 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts    Naam Woonplaats             1 André Westra Zaltbommel 2 Wouter Wolthuis Hank 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Aart Versluis Tuil