You are here
Home >

Hier vindt u de contactinformatie van WTC Maas~Waal: ons e-mailadres en de namen en contactgegevens van de bestuursleden.

E-mailadres vereniging en webmaster

wtcmaaswaal@kpnmail.nl

 

  Bestuur en functionarissen  .Verantwoordelijkheden
Frans van BeersvoorzitterTelefoon:0183-443980Algehele coördinatie
  Emailfrans.van.beers@planet.nlExterne Contacten
     
André van TilborgSecretarisTelefoon:0183-510240secretariaaat
  mobiel:  
  Email:wtcmaaswaal@kpnmail.nl 
     
Eelco SpronkPenningmeesterTelefoon:0418-511822Beheer van de financiën.
  Emaile.spronk2@upcmail.nlContactpersoon gemeenten.
     
 Joop Kosters BestuurslidTelefoon06-15836073Coördinator Omloop van Brakel
  Emailjoopkosters@hotmail.com .Coördinator Voorjaars en Zomeravondcompetitie.
     
Dirk KeijnemansBestuurslidTelefoon:0418-561768Kantine bezetting
  Emailkeynemans@tiscali.nlKantine inkoop
     
Arjan SonnemaBestuurslid.Telefoon:0620407691Toerafdeling
  Emaildesnake@Berenburg.comKantine bezetting
Teus van OudheusdenBestuurslidTelefoon06-46407773Contactpersoon Jeugd
Email teusvanoudheusden@ziggo.nl
Ellen SatterBestuurslidTelefoon0418-564299
Email: hee.satter@gmail.comContactpersoon Vrouwenwielrennen
     
Gijsbert Nieuwkoop Emailwtcmaaswaalkleding@kpnmail.nl     kledingbeheer
     
Theus OomenBestuurslidtelefoon nog in te vullen
  Emailtheusensuzan@fam-oomen.com 
     

 ERELEDEN:

Aart van Hees –  Erevoorzitter †

Frans van Beers – Erevoorzitter

Jan van der Ven – Erelid †

Jo van der Meijden – Erelid

Top
Open chat
Aanmelding ZAC
× How can I help you?